30/01/2017
Trochę letniego klimatu, na mroźną zimę ;)
Przepraszam, za długą nieobecność!
+zapraszam na zdjęcia
Fotografia daje mi dużo szczęścia, a robiąc zdjęcia doskonale swoje amatorskie umiejętności. Chętnych na sesje serdecznie zapraszam na priv. Rzeszów/D-ca
Debica
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Aleksandra Kochańska Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.