30/06/2022
Coś mi się dzisiaj przypomniało i chciałam, żebyście Wy też o tym pamiętali - uwielbiam robić sesje portretowe! 😍 Chociaż Aneta nie daje mi o tym zapomnieć 😅 to dzisiaj ta myśl naszła mnie dość niespodziewanie i aż zaskoczyła... Niesamowicie jest patrzeć, jak rozkwitacie przed moim obiektywem, dlatego wykorzystajmy do cna to lato, wodę, góry, wschody i zachody słońca. Zróbmy razem coś pięknego 🥰
A dziś wrzucam Wam kilka kadrów z naszej ostatniej sesji w rododendronach 🌸