27/01/2021
Ocean eyes 🌊
Мислех да овъртам, но нека не се заблуждаваме, никой не разполага с нужното търпение за моето дърдорене (дори и аз самият🤷🏻♂️) От изключително много време не бях активен нито в качванията си, нито в работата си, за което всеки ден съжалявах и се дерзаех все повече и повече. Това беше докато един човек с username-a не ме изрита от нас и не ме накара да си припомня какво всъщност значеше фотографията за мен. Не поредната работа, следващата фото сесия, онези 150 снимки, които имам да обработя от последното събитие... Не. Припомних си процесът на процесът на създаване на нещото от нищо, пречупването на реалността през обектива и стила на фотографа, неописуемо магичната връзка между камерата и модела, но най - важното... тръпката от олавянето на недостижимото за човешкия поглед. Да се намери красотата в ежедневното и да се представи на сребърен поднос пред обществото - чудото на фотографията!
Ако и вие изпитвате такива чувства, докато гледате тази снимки харесайте я, дайте мнение в коментарите или я споделете, за да могат и вашите приятели да зърнат нещото, в което вие сте намерили красота.
Благодарности на .encheva и отново на за невероятната работа и идеи❤️