Sebshot.dk

Sebshot.dk Podobają Ci się moje prace i szukasz fotografa? Napisz, zapytaj, postaram się pomóc. Zapraszam do obejrzenia galerii :)

Jestem fototechnikiem z zawodu, ciągle się rozwijam, zapraszam do współpracy :) (TFP wybiórczo - o ile czas pozwala)

W ofercie między innymi:
- sesje par, narzeczeńskie;
- sesje rodzinne;
- sesje dziecięce;
- sesje ślubne;
- reportaż ślubny i weselny;
- sesje Pań (plenerowo albo studyjnie), typu portret, glamour, bielizna, fashion;
- sesje Panów;
...i wiele innych, proszę pytać śmiało, odpisuję każdemu :)

13/02/2022
Zdrowia życzę przede wszystkim, bez niego cała reszta jest nic nie warta :) do tego świetnych ludzi wokół, satysfakcji z...
24/12/2018

Zdrowia życzę przede wszystkim, bez niego cała reszta jest nic nie warta :) do tego świetnych ludzi wokół, satysfakcji z pracy, z hobby, z życia, spełnienia marzeń, no i rzecz jasna samych wyjątkowo udanych zdjęć - tych które nam robią i tych które sami robimy ;)
Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet, dzisiaj jeszcze bardziej Was uwielbiamy i doceniamy :) Jadąc do domu rodz...
08/03/2018

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet, dzisiaj jeszcze bardziej Was uwielbiamy i doceniamy :) Jadąc do domu rodzinnego widziałem po drodze dziesiątki Panów z kwiatami, mniejszymi lubi większymi. Naprawdę miło się ogląda takie zachowania, serce rośnie! Zdjęcie robione telefonem - trochę idę "z duchem czasu". Po długim czasie się pojawiam, postaram się teraz bardziej regularnie bywać - trzymajcie kciuki!

Ja wiem że spóźnione - ale wczoraj priorytetem była dla mnie Mama, a nie jakieś fejsbuki ;) z okazji wczorajszego dnia -...
27/05/2017

Ja wiem że spóźnione - ale wczoraj priorytetem była dla mnie Mama, a nie jakieś fejsbuki ;) z okazji wczorajszego dnia -
wszystkiego najlepszego dla każdej Matki.

Wszystkich oczekujących na zdjęcia proszę o jeszcze trochę cierpliwości - postaram się wszystko ogarnąć do końca weekend...
15/04/2016

Wszystkich oczekujących na zdjęcia proszę o jeszcze trochę cierpliwości - postaram się wszystko ogarnąć do końca weekendu :) Zapalenie oskrzeli sprawiło, że przez ponad tydzień byłem rozłożony i nie nadający się do czegokolwiek.

Dodaję też kadr busowej ekipy znajomych, którym niedawno robiłem zdjęcia - polecam zajrzeć na stronę projektu, w sierpniu zamierzają objechać spory kawałek Europy w 30-letnim busie! :O

https://www.facebook.com/busempodrozemaleiduze/?fref=ts

Mała zapowiedź :)
04/04/2016

Mała zapowiedź :)

Co tu dużo mówić - jesteście cudowne, świat bez Was byłby nijaki ;) Życzę kwiatów nie tylko od święta, i wyjątkowego tra...
08/03/2016

Co tu dużo mówić - jesteście cudowne, świat bez Was byłby nijaki ;) Życzę kwiatów nie tylko od święta, i wyjątkowego traktowania przez cały rok, nie tylko dzisiaj :)

ps. przepraszam że tak późno, ale cały dzień spędziłem w pracy :)

Już niedługo Mikołajki ;) słodkości życzę! ^^
04/12/2015

Już niedługo Mikołajki ;) słodkości życzę! ^^

Adresse

Knud Skots Gade
Nørresundby
9400

Internet side

Underretninger

Vær den første til at vide, og lad os sende dig en email, når Sebshot.dk sender nyheder og tilbud. Din e-mail-adresse vil ikke blive brugt til andre formål, og du kan til enhver tid afmelde dig.

Del

Type