01/07/2025
Dobry wieczór wszystkim 😄
Dwa tygodnie temu mieliśmy okazje pojechać jako S&Ł Photography i wystąpić w koszulkach Opel Klub Łódzkie - Media na 3 Zlocie u Opel Omega Team . Kolejny zlot na pewno zapadnie nam na długo w pamięć. Odkąd istnieje OOT (06.2023) przyjechała rekordowa liczba Omeg. Było ich aż 21. Mam sentyment do tych samochodów i cieszę się, że są ludzie, którzy kochają i dbają o te samochody tyle ile mają sił... Omegi giną na rynku bardzo szybko albo już służą jako woły robocze, które potem lądują wiadomo gdzie... Ta grupa ludzi posiada ogromne zamiłowanie do tego właśnie modelu jakim jest po prostu OMEGA co widać na załączonych poniżej fotkach.
Ogromne podziękowania dla naszej Justynki, Miśka i Skroby... Za ich ciężką pracę, ogrom nerwów, za dbanie o każdy szczegół, by wszyscy czuli się dobrze i byśmy świetnie się bawili...
Jeszcze raz wielkie dzięki !!!
W kolejnym poście II część zdjęć