21/11/2024
Cześć ❤
Czas na mały update..
Kochani, ostatnie kilka tygodni było dla mnie prawie najtrudniejsze w życiu...Choć wydawało mi się, że jestem nie do złamania i patrzę przez życie jak ten królik ze zdjęcia - przez różowe okulary, to jednak było ciężko..
Najpierw straciliśmy naszego ukochanego psa, o którego zdrowie walczyliśmy od sierpnia 💔💔💔
W tym samym czasie jedna z najbliższych w moim życiu osób poważnie zachorowała...
Od kilku dni wiemy, że nastąpiła spektakularna poprawa i wszystko zmierza w dobrym kierunku ❤🍀 Czuję ogromną ulgę i wreszcie mogę ze spokojną głową funkcjonować i wrócić tak naprawdę do pracy, dotychczas realizowałam tylko zaklepane wcześniej tematy 📸❤ Wraca moja pozytywna energia i bardzo się z tego cieszę! ☺️
Kolejną wiadomością, którą chciałabym się z Wami podzielić, jest moje spełnione marzenie: do mojego jednoosobowego zespołu dołączyła.... Asystentka ☺️ Ma na imię Zuzia i powoli wdrażam ją w kolejne zadania i przyznam, że idzie jej wspaniale! ❤ Wreszcie będzie duuużo publikacji, pierwsze już dziś☺️ Zuzię przedstawię oczywiście, innym razem.
Chciałabym, aby ten post miał pozytywny wydźwięk - idziemy dalej! 💃 Co nas nie zabije to nas wzmocni! 💪💪💪Dbajcie o siebie i swoich bliskich, zdrowie i rodzina są najważniejsze! ❤❤❤
Aga