25/05/2024
Dzień Mamy......
Nie nauczyłabym się tak wiele, nie słuchałabym tak uważnie, nie dowiedziałbym się jaka jestem krucha, nie poznałabym na tyle swoich super mocy, moja świadomość o cierpliwości miałaby zupełnie inny kształt.
Lekcje codziennego życia oferowane przez dzieci, to wartości, które zauważone, wnoszą wiele dobrego dla nas, a w efekcie dla naszych najbliższych.
Bądźmy dla siebie dobre. Odetnijmy się na chwilę od wymagań wobec siebie.
Sposób na życie, który każdy z nas może wykorzystać we własnym zakresie jednego z hollywoodzkich aktorów brzmi: „Mój sposób na życie jest prosty. Rano wstaję, a wieczorem się kładę. W między czasie staram się robić wszystko najlepiej, jak umiem”.
Dziękuję wszystkim Mamom, za wsparcie, konsultacje i podpowiedzi dotyczące wychowania. Wychowanie oparte na kompetentnych relacjach z dzieckiem nie jest proste, dziękuję za dostępną literaturę w tym zakresie, której autorem jest Jesper Juul.
Na zdjęciu, ukochana Bianka w majowej odsłonie.
Fajnie jest być mamą, dziękuję za to
Fotografia - zatrzymane piękno ❤️