Jesteśmy wciąż tworzącą się społecznością szkolną, dlatego tak ważny jest dla nas dialog i wymiana poglądów, aby każdy z uczestników naszej wspólnoty mógł wnieść coś od siebie. Nasz cel to dobra współpraca uczniów, dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego i rodziców. Bardzo zależy nam, aby działać w sposób rzetelny i przejrzysty – w tym celu publikujemy protokoły z zebrań, uchwały, zestawienia wydat
ków, podsumowania wpłat w naszej zakładce na stronie internetowej szkoły. Dzięki gromadzonym funduszom możemy organizować różnego rodzaju wydarzenia (np. koncerty na terenie szkoły, teatrzyki dla przedszkolaków), fundować nagrody w konkursach szkolnych i sportowych, nagrody za dobre wyniki w nauce, dyplomy na zakończenie roku, upominki książkowe dla dzieci kończących edukację przedszkolną oraz wspierać uczniów będących w trudnej sytuacji finansowej. Pomagamy także przy organizacji imprez szkolnych: Balu Karnawałowego, Sportowego Pikniku Rodzinnego i innych. Pragniemy zaznaczyć, że wpłaty są dobrowolne i ich wysokość zależy od indywidualnej decyzji i możliwości. Wszystkich rodziców i opiekunów Uczniów naszej Szkoły, którzy chcieliby wesprzeć nas swoim działaniem, zapraszamy do współpracy :)