02/06/2026
Dlaczego w reportażu nie określam liczby zdjęć, jaką otrzymacie?
Bo każdy reportaż to są zupełnie inne historie, inne momenty, inne sytuacje, inne wydarzenia, inna atmosfera - są Wasze - niepowtarzalne.
By móc stworzyć dla Was pamiątkę, która odda atmosferę i emocje wydarzenia, w którym Wam towarzyszę, nie chcę ani siebie ani Was zamykać w wąskiej i sztywnej ramie ilości zdjęć.
Opowiedzenie Waszej historii moimi oczami składa się często z całej serii nieidealnych momentów i drobnych detali, o których istnieniu być może nawet nie mieliście pojęcia lub których wspomnienie wywoła na Waszych twarzach szeroki uśmiech bo nawiążą do zabawnej sytuacji, o której będziecie wiedzieć tylko i wyłącznie Wy.
Zawsze znajdujemy czas na pozowane i "ładne" zdjęcia pamiątkowe jednak w mojej filozofii pracy reportaż to właśnie historia, która coś opowiada - niekoniecznie idealna ale prawdziwa i tylko Wasza ❤