Fotopasja Joanna Klamka

Fotopasja Joanna Klamka Fotografia rodzinna,fotografia noworodkowa, fotografia przedszkolna i szkolna,
fotograf Warszawa. Dzień dobry/Cześć! Mam na imię Asia.

Jestem fotografem, a prywatnie żoną i mamą energicznej trójki. Jestem osobą radosną i ponoć bardzo cierpliwą. Bardzo lubię taniec, śpiew, wycieczki, wspinaczkę i zdjęcia, dużo zdjęć:)

Zaczęło się od tego, że zapragnęłam mieć ładne zdjęcia moich ładnych dzieci. Zaczęłam się szkolić w dziedzinie fotografii i ćwiczyć. Zgłosili się znajomi, którzy również chcieli ładne zdjęcia, potem znajomi znajomy

ch, a teraz mam radość w tym, że mogę robić również zdjęcia zupełnie obcym mi ludziom. I to jest fajne, że mogę poznawać dzieciaki, mamy, całe rodziny. I tworzyć dla nich wspaniałe pamiątki. Zapraszam do mojego świata fotografii :)

Święta za nami, ale wspomnienia w postaci zdjęć zostają :)
27/12/2025

Święta za nami, ale wspomnienia w postaci zdjęć zostają :)

Sesja zdjęciowa w przedszkolu była pełna uśmiechu i  dobrej zabawy. Od pierwszych chwil towarzyszyła jej swobodna atmosf...
26/12/2025

Sesja zdjęciowa w przedszkolu była pełna uśmiechu i dobrej zabawy. Od pierwszych chwil towarzyszyła jej swobodna atmosfera. Nie było sztywnych póz ani stresu — zamiast tego drobne wygłupy i szczere emocje, które widać np na tym zdjęciu :D.

Zdjęcia rodzeństwa to jedne z moich ulubionych. A jak przychodzi taka fajna czwóreczka to dopiero jest wesoło... i wyzwa...
25/12/2025

Zdjęcia rodzeństwa to jedne z moich ulubionych. A jak przychodzi taka fajna czwóreczka to dopiero jest wesoło... i wyzwaniowo, żeby złapać i uśmiech i spojrzenie wszystkich. Tym razem się udało:)

Lubię tam wracać...do tego przedszkola, do tych przedszkolaków, których już znam i do tych, które mam okazję poznać oraz...
21/12/2025

Lubię tam wracać...do tego przedszkola, do tych przedszkolaków, których już znam i do tych, które mam okazję poznać oraz do życzliwej kadry, która zawsze służy pomocą.
Było świątecznie, było wesoło :)

Na sesjach ze żłobiaczkami również może być wesoło :DMój mały model na pierwszej naszej sesji patrzył na mnie nieco pode...
23/05/2024

Na sesjach ze żłobiaczkami również może być wesoło :D
Mój mały model na pierwszej naszej sesji patrzył na mnie nieco podejrzanie, ale przy kolejnej widać poczuł się pewniej :)

Dziękuję Marta Czarczyńska za zgodę na publikację:)

sesje wiosenne 2024Zapisy na sesje w przedszkolach i żłobkach rozpoczęte:)Co charakteryzuje sesje w moim wykonaniu:- zdj...
14/03/2024

sesje wiosenne 2024
Zapisy na sesje w przedszkolach i żłobkach rozpoczęte:)

Co charakteryzuje sesje w moim wykonaniu:
- zdjęcia wykonane w przyjaznej, radosnej atmosferze
- uśmiechy dzieciaków na zdjęciach
- dobry kontakt z dziećmi
- doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym
- dobrowolny zakup zdjęć i wybór najlepszych ujęć
- dystrybucja zdjęć online
- sesje na terenie Warszawy i okolic

Jeżeli chcielibyście zdjęcia dla swojego dziecka w takim klimacie wystarczy, że napiszecie.
Mogę wysłać cennik i portfolio drogą mailową lub przekazać foldery z przykładowymi zdjęciami do przedszkola Waszego dziecka.

Zapraszam!
Fotopasja Joanna Klamka
tel. 504 708 692
[email protected]

Czekamy na wiosnę :) A już niebawem zaczynam sesje wiosenne w przedszkolach.W ubiegłym roku było wiejskie podwórko, kury...
12/03/2024

Czekamy na wiosnę :)

A już niebawem zaczynam sesje wiosenne w przedszkolach.
W ubiegłym roku było wiejskie podwórko, kury i kurczaczki, a w tym są papużki, dużo kwiatów i kolorów.
A to co łączy te scenki to uśmiech dziecka.
Jest to główny cel zdjęć, który jest dla mnie priorytetowy.
A poprzez zabawę i wesołą atmosferę udaje się go zazwyczaj osiągnąć:)

Wiosna, wiosna.... a z wiosną sesje zdjęciowe :)Jestem w trakcie tworzenia scenki wiosennej dla przedszkolaków.A póki co...
29/02/2024

Wiosna, wiosna.... a z wiosną sesje zdjęciowe :)
Jestem w trakcie tworzenia scenki wiosennej dla przedszkolaków.
A póki co wspomnienie z sesji z ubiegłego roku:)


Cieszy mnie bardzo to , że nie tylko dziewczynki chętnie pozują do zdjęć i że chłopakom również to świetnie wychodzi. Zd...
17/02/2024

Cieszy mnie bardzo to , że nie tylko dziewczynki chętnie pozują do zdjęć i że chłopakom również to świetnie wychodzi.
Zdjęcia pod kościołem, a potem w plener, czemu nie? Ważne, żeby był to mile spędzony czas i fajna komunijna pamiątka :)

Podczas przyjęcia komunijnego robimy zdjęcia, dużo zdjęć :) Z najbliższymi. W lokalu lub w okolicznym plenerze. Nawet je...
13/02/2024

Podczas przyjęcia komunijnego robimy zdjęcia, dużo zdjęć :) Z najbliższymi. W lokalu lub w okolicznym plenerze.
Nawet jeśli w okolicy lokalu nie ma ogródka to znajdzie się choć kawałek przestrzeni do wykonania również fajnych zdjęć portretowych.

Zapraszam do kontaktu w sprawie wykonania reportażu z przyjęcia komunijnego, pamiątkowej sesji zdjęciowej z całą rodziną po uroczystości. Prześlę szczegółową ofertę :)

#

Adres

Aleksandra Janowskiego
Warsaw
02-784

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Fotopasja Joanna Klamka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Fotopasja Joanna Klamka:

Udostępnij

Kategoria